לפעמים צריכים טיסה ורכב ברומניה. אנחנו מאמינים שאתם צריכים להיות אלו שבוחרים את האלמנטים השונים בחופשה שלכם. סגרתם מלון ואתם מחפשים טיסה? סגרתם טיסה ואתם צריכים רכב? המומחים שלנו כאן כדי לדאוג לכם לרכב שכור המתאים לצרכים שלכם והחופשה שלכם, לטיסות מסודרות הלוך ושוב ועוד.

 

 

השכרת רכב – כשזה מגיע להשכרת רכב בחו"ל לדברים יש נטייה להתבלבל במקרה הטוב ולהשתבש במקרים פחות טובים. כשרוצים לקחת רכב ולצאת לטייל עם המשפחה, החברים ואפילו רק אתם, לגלות את הטבע, הדרכים הצדדיות ולראות את האטרקציות שסימנתם לכם. כדי למצוא את הרכב האידאלי עבורכם ובראש שקט, יש לנו חברה אמינה וסוכן צמוד, שילווה אתכם. את הרכב תוכלו לאסוף ולהחזיר בשדה התעופה או במוקד ההשכרה במרכז העיר, לנוחיותכם.
עכשיו במחירים בלעדיים: מבצעי קיץ מיוחדים >

 


 

הזמנת טיסה לרומניה – מצאתם דיל למלון שלא הייתם מסוגלים לפספס? מבינים אתכם! עכשיו אתם רק צריכים לסגור את הפינה של הטיסות והכבודה. המומחים שלנו מאפשרים לכם להזמין דרך 'רומניה 360 – המומחים לרומניה'טיסות ישירות לבוקרשט כולל מזוודה במחירים אטרקטיביים במיוחד!
כשמתכננים חופשה אין כיף גדול יותר מלחבר דיל ועוד דיל לדיל אחד גדול! גלו את הטיסות שלנו מיוני עד אוגוסט >

 

 


טוס וסע לרומניה – לספונטניים ומהירי ההחלטה! האם זה אתם? לפעמים צריך גם וגם. גם טיסה וגם רכב.
המומחים שלנו הרכיבו חבילות 'טוס וסע' הכוללות טיסות ישירות (הלוך ושוב) ורכב שכור צמוד אליכם לכל השהייה במחירים מצחיקים!
בין אם אתם מתכננים טיול טבע או חופשה אורבנית, חשוב להתאים את הרכב לצרכים של הבילוי והשימוש בו, כדי ליהנות כמה שרק אפשר ולדאוג כמה שפחות. מטירה לטירה או ממסעדה למסעדה, אתם עם הידיים על ההגה. אתם רק צריכים לדאוג לכם למלון מפנק, כמובן. לחבילות קיץ מיוחדות >

 

 


 

דברו עם המומחים שלנו –
יש הרבה מה לראות!
***
077-7350055