אם אתם עדיין תקועים בעבר וחושבים שרומניה היא רק יעד לשופינג זול או קזינו גדול, בדיוק בשביל זה המומחים שלנו כאן – לעזור לכם לגלות יעד חדש, לגלות את רומניה בחורף – סקי ואופנועי שלג בקרפטים, מרחצאות טרמה המפנקים בבוקרשט, טירות מפוארות וקתדרלות עתיקות. מוכנים? בואו נתחיל.  

 

לגלות את רומניה בחורף | Romania360

 

כשהשלג הולך ונערם סביבנו, זה בדיוק הזמן להתפנק ביום ספא במרחצאות המפורסמים ביותר בבוקרשט, אם לא בכל רומניה – מרחצאות טרמי, בוקרשט – גן עדן טרופי הגדול ביותר מסוגו בכל אירופה, בבילושטי, רק 20 ק”מ מחוץ לבוקרשט (10 דק’ ברכב). המרחצאות מחולקים לשלושה אזורים מרכזיים:

 

  1. הדקל – מתחם הירגעות ומדיטציה בין 500 עצי דקל
  2. גן עדן – ספא סאונות טרמיות ועיסויים מפנקים
  3. המרכז – מגלשות ובריכת הגלים הגדולה ביותר ברומניה

 

פנו את היום שלכם, והתמסרו לרגיעה מוחלטת ופינוקים מכל כיוון, בזמן שהכול מסביב מכוסה בשלג. רק אל תשכחו להביא בגד-ים וכפכפים!

 

לגלות את רומניה בחורף | Romania360

 

סיימתם עם הפינוקים? כי הגיע הזמן לריגושים! זורקים את בגד הים והכפכפים בחזרה למזוודה ומוציאים את הגטקעס ומסיכת הסקי – המומחים שלנו הרכיבו עבורכם 4 ימים ו-3 לילות של אדרנלין טהור שזורם בגוף על גבי אופנועי שלג – חופשת אופנועי שלג ברומניה – טיול מאורגן בקבוצה כשאתם חורכים את האדמה הלבנה של הקרפטים ביערות ובמדרונות, כפרים ומסלולים שלא שוכחים והכול בליווי צמוד, מהרגע הראשון.

 

לגלות את רומניה בחורף | Romania360

 

ומה לגבי קצת אולד-פאשן סקי? קחו את המגלשיים ושריינו לעצמכם חופשת סקי בקרפטים, באתר הסקי המפורסם ביותר ברומניה – פויאנה ברשוב (Poiana Brasov) עם חבילות סקי ושלג אידאליות לגולשים ברמות משתנות, כולל ילדים ומשפחות, על גבי 7 מסלולים נגישים ורחבי-ידיים. הוסיפו לזה את המלון החם והמפנק וקיבלתם את כל מה שאתם רק יכולים לחלום עליו.

 

סקי ברומניה רומניה 360

 

לגלות את רומניה בחורף | Romania360

 

כשרומניה נצבעת לבן, מצד אחד אטרקציות רבות לא נגישות או הדרכים אליהן חסומות, אך מצד שני הרבה מהן אף מקבלות שדרוג מהשמיכה הלבנה שמכסה אותן ואת הסביבה שלהן. דוגמה מושלמת כך היא לא אחרת מטירת בראן, היא טירת “דרקולה” המפורסמת, שנראית כמו סט בווינטרפל (ע”ע ‘משחקי הכס’). הסיור בטירה פתאום מקבל וייב קצת אחר… קצת יותר מסתורי ומאיים. *אל תחמיצו*

 

זו רק דוגמה אחת מבין רבות – גלו את האטרקציות הרבות שמחכות לכם ברומניה.

 

לגלות את רומניה בחורף | Romania360

 


 

אנחנו עשינו את שלנו – עכשיו תורכם 

< דברו עם המומחים שלנו >

רומניה 360 – המומחים לרומניה