הגיע הזמן הזה בשנה להתחיל לדבר על – חבילות גלישה. ולא, אנחנו לא מתכוונים לספקית שלכם… רומניה פותחת את עונת הסקי של חורף 2018, וכמדי שנה צוות המומחים שלנו כאן ב‘רומניה 360 – המומחים לרומניה’ ריכזו עבורכם את החבילות האטרקטיביות ביותר עבור חופשת שלג וסקי בפויאנה ברשוב (Poiana Brasov) ובתי המלון הטובים ביותר באזור. 

 

סקי ומלונות בזול בפויאנה ברשוב | Romania 360

 

מעל ששה עשורים אתר הסקי המפורסם ביותר ברומניה פורס את 24 הקילומטרים של מסלולי גלישה משתרכים, ויותר ויותר ישראלים מגלים בשנים האחרונות את רומניה כיעד לחופשות שלג וסקי. בואו לא נתבלבל – אתר הסקי פויאנה ברשוב, אינו העיירה עצמה. ברשוב, שם נמצאים מרבית בתי המלון, נמצאת במרחק של כ-13 קילומטרים מאתר הסקי עצמו – פויאנה ברשוב.

 

חופשות סקי ובזול בפויאנה ברשוב

 

אם במקרה דאגתם או חשבתם שמדובר באתר סקי ישן ומוזנח, אתם יכולים להיות רגועים… לפני כמה שנים עבר האתר שיפוץ ושדרוג מקיפים  בעלות לא מתפשרת של עשרות מיליוני אירו, לצורך שיפור והרחבת המסלולים, המתקנים וסביבת האתר.

 

סקי ומלונות בזול בפויאנה ברשוב | Romania 360

 

שטיח לבן של שלג ו-7 מסלולים נגישים ורחבי-ידיים ייפרשו לפניכם, כאשר תיכנסו אל האתר של פויאנה ברשוב. חופשת סקי מושלמת למתחילים ולגולשים ברמה בינונית. אדום, כחול או שחור? שימו את מגלשי הסקי בפעם הראשונה ושייטו בין המסלולים. חופשת הסקי האידאלית לכל המשפחה.

 

סקי ברומניה רומניה 360

 

המרכיב השני בחשיבותו רק לשלג בכל חופשת סקי מפנקת, הוא – איך לא – מלון הסקי, בו אנחנו מבלים את התנומות בין הימים הארוכים על המסלולים הלבנים. קבלו את המלצות המומחים שלנו על המלונות שיעשו לכם את החופשה, ממש כאן: חבילות סקי וחורף

 


 

אנחנו עשינו את שלנו – עכשיו תורכם 

רומניה 360 – המומחים לרומניה