חבילות משתלמות לרומניה מהמומחים

רומניה היא פנינה אמתית ומיוחדת במינה באירופה בפרט ובעולם בכלל. מדינה כה מגוונת ועשירה באפשרויות תיירותיות, המציעה מצד אחד פינוקים וחוויות תיירותיות כמו אתרי ספא ומרחצאות מינרליים לצד חופשות סקי איכותיות לכל הגילים ומצד שני מציעה טיולים עוצרי נשימה בטבע פראי מרהיב, בין כפרים ציוריים וגם עושר תרבותי והיסטורי אדיר. חבילת נופש מוזלת ושלמה לרומניה היא שילוב מושלם בין יעד תיירותי מרתק ומאד רב-גוני ובין מחירים אטרקטיביים ונגישים. ב"רומניה 360 – המומחים לרומניה", המשתייכים אל קבוצת "רינה טורס", אנו מתמחים בהרכבת חופשות מופלאות לרומניה באופן בלעדי, ופועלים בתחום התיירות במדינה כבר מעל 20 שנה. אין לנו ספק כי בבחירה בחבילה מתוך אחד מיעדי הנופש שלנו (טיול ג'יפים, שורשים, ספא ומרפא, מסיבת רווקים, סופשבוע בבוקרשט ועוד) תקבלו טעימה לעולם מיוחד במינו, חוויה בלתי נשכחת המתאימה לכל סגנון טיול וחופשה.

 

"רומניה 360 – המומחים לרומניה" מתמקדת בארגון, בנייה, הרכבה ושיווק של חבילות נופש לרומניה – כל אחד ואחד מאנשי הצוות שלנו מכיר לעומק את שוק התיירות הרומני. ולכן, אנחנו סמוכים ובטוחים יכולים לבנות עבור לקוחותינו חבילת נופש איכותית ביותר, מגוונת ביותר וברמות המחיר האטרקטיביות ביותר. חברתנו פועלת מישראל ומרומניה, מכירה את הצרכים וההעדפות של התייר הישראלי ופיתחה מוניטין מעולה בכל הנוגע לנופש ברומניה.

 

חופשה מושלמת לכל אחד!

 

ספא ומרפא, טיולי ג'יפים בהרי הקרפטים, חופשות סקי מעולות, מסיבות רווקים שלא תשכחו בחיים, טיולי שורשים מרגשים, סופ"ש ארוך בבוקרשט ועוד, אלו רק חלק מהדוגמאות לחבילות הנופש שלנו, המציעות לכם עולם ומלואו של חוויות מיוחדות ומהנות. המגוון התיירותי במדינה מדהים ותנאי האירוח ברמה גבוהה במיוחד! כל מה שעליכם לעשות זה לומר לאחד הנציגים שלנו מה הסגנון שלכם, מה אתם מחפשים לעשות, לראות או לבלות ואנחנו כבר נרכיב עבורכם את החופשה הרומנית האידאלית – מטיסות ומלונות ועד למדריך ומסלולים מופלאים ורכב לכל החופשה.