כריסטמס איז קומינג! רגע לפני חגיגות חג המולד צוות המומחים שלנו ריכז עבורכם את שווקי חג המולד וחגיגות הסילבסטר בבוקרשט – איפה לקנות ואיפה לחגוג את השנה האזרחית החדשה. 

 

בשנים האחרונות זה כבר הפך למסורת; אולי המסורת המסחרית ביותר בעולם – שווקי חג המולד – בכל פינה באירופה נפתחים שווקים מרהיבים ועשירים בתוצרת מקומית משובחת, ובוקרשט אינה שונה מאחיותיה ליבשת, אם לא טובה יותר…

 

שווקי חג המולד וסילבסטר בבוקרשט | Romania360

 


 

כשבא עלינו דצמבר לטובה, זה הזמן בו נפתחים שווקי חג המולד ויישארו פתוחים כל החודש, עד ערב חג המולד (25 בדצמבר). השוק המרכזי של בוקרשט יכניס אתכם היישר אל תוך אווירת החג, עם אשוחים מקושטים ומנצנצים ופסטיבל האורות השנתי הממלאים את השדרה המרכזית של הבירה. מיד בפנים מזמורים ומופעי מוזיקה מסורתיים, דוכני קרמיקה, עתיקות, תכשיטים ועוד. אם ככה פתאום הבטן מתחילה לקרקר, שלל דוכני האוכל הפזורים אפילו קצת מקשים על הבחירה – פשטידות, תבשילים, קינוחים, ריבות, יין חם ללילה הקר.

 


 

חגיגות סילבסטר 2017 

 

בוקרשט כבר מפורסמת בחגיגות האקסטרוגנטיות לכבוד השנה האזרחית, והשנה (כי מסורת חייבים להמשיך) נראה כי הבעיה היחידה שתצפה לכם היא הבחירה בין החגיגות הפזורות ברחבי העיר. צרות של עשירים ;)

את החגיגות הרשמיות עורכת עיריית בוקרשט, עם מסיבות רחוב של ספירה לאחור, מופעי רחוב ואיך לא – מופע זיקוקים מרהיב. השנה, תהיה זו השנה השנייה בה בוקרשט מרחיבה את החגיגות הרומניות הרשמיות של העיר לצד חגיגות השנה האזחית הסינית – לכבוד האוכלוסיה הסינית הגדולה בעיר. ככה שמשעמם בטח לא יהיה.

 

שווקי חג המולד וחגיגות הסילבסטר בבוקרשט

 

אם חפצה נפשכם לפתוח את השנה החדשה בצורה קצת יותר אקסקלוסיבית, כדאי שתדעו כי מלונות רבים ברחבי העיר מקיימים מסיבות מפוארות ומפנקות לאורחים ולמוזמנים. זכרו – לא כדאי לחכות לרגע האחרון – האפשרויות ילכו ויפחתו והמחירים רק יעלו!

 

שווקי חג המולד וחגיגות הסילבסטר בבוקרשט

 


 

אם יש 3 מסיבות שאתם צריכים להתלבט עליהן הן המסיבות הבאות

Radisson Blu – לחבילות המלאות >
שווקי חג המולד וחגיגות הסילבסטר בבוקרשט

 

JW Marriott Bucharest Grand Hotel – לחבילות המלאות > 

שווקי חג המולד וחגיגות הסילבסטר בבוקרשט

 

Athenee Palace Hilton Bucharest – לחבילות המלאות >

שווקי חג המולד וחגיגות הסילבסטר בבוקרשט

 

היינו רוצים להגיד שזה ממש במקרה, שיש לנו חבילות בדיוק למלונות האלה (כמו גם למלונות נוספים אחרים), עליהם אנחנו ממליצים למסיבות השנה האזרחית החדשה, אבל האמת היא, שאנחנו פשוט בוחרים את המלונות הטובים והמפנקים ביותר עבורכם, ומלונות מהסוג הזה, ממש במקרה גם עורכים מסיבות סילבסטר ברמה גבוהה במיוחד.

 

בואו לפתוח את השנה החדשה עם המומחים שיודעים הכי טוב, וייקחו את חופשת הסילבסטר שלכם למקסימום! בראש לבילוי רומנטי יותר? או אולי משפחתי? המומחים שלנו כבר יתאימו את הטיול. שתהיה לנו 2017 מדהימה!!!

 


 

אל תהססו יותר מדי – הביקוש רק הולך ועולה! 

לדילים נוספים לבוקרשט