אם אתם חושבים שברומניה חופשה מסתכמת בארמון הנשיאות של צ’אושסקו, באכילת ממליגה ובביקור בטירת דרקולה – אתם טועים ומטעים. אנחנו מזמינים אתכם להכיר את חברת רומניה 360 שמוציאה טיולים במגוון מסלולים לרומניה, למשל מסלול לרומניה למשפחות מאורגן.

בחברה כמעט כל האפשרויות פתוחות, למשל יש אפשרות לכלול בדיל לרומניה טיסה ומלון או לכלול בחבילה רומניה נופש מפנק – הכל תלוי בכם ובהעדפות שלכם. למעשה, ברומניה חופשה יכולה להיות בדיוק מה שחלמתם אבל הרבה יותר. המשיכו לקרוא וגלו את החברה שמשנה את כללי המשחק.

 

רומניה למשפחות מאורגן

בטיול רומניה למשפחות מאורגן של חברת רומניה 360 נדרש מכם לעשות דבר אחד פשוט – ליהנות. אנשי החברה כבר ידאגו לכל השאר לרבות מדריך מקצועי דובר אנגלית, מלונות ברמת תיירות טובה ע”ב חצי פנסיון ואפילו מכשירי קשר ודלק כאשר מדובר בטיול ג’יפים.

מכיוון שעומדות לפניכם אפשרויות שונות, למשל האפשרות לכלול בדיל לרומניה טיסה ומלון או האפשרות לכלול בדיל לרומניה נופש – המשמעות היא שברומניה חופשה היא הדרך שלכם להכיר את המדינה במקסימום נוחות ובמינימום מאמץ. אז מי שאמר שברומניה חופשה מוגבלת לצפייה בדובים שחורים – כנראה לא הכיר את חברת רומניה 360.

 

רומניה טיסה ומלון

לצורך הזמנת חופשה ברומניה טיסה ומלון הם ממש רק ההתחלה. למעשה, רומניה חופשה יכולה להיות בת יום אחד או להתפרס על פני מספר ימים – תלוי במה שאתם אוהבים. למשל, טיול ברומניה למשפחות מאורגן שכולל נסיעה בג’יפים בהרי הקרפטים נמשך 5 ימים, אבל למי שמזמין ברומניה נופש שכולל ספא 5 ימים יהיו רק קצה המזלג.

המשמעות היא שכדי להזמין ברומניה חופשה איכותית צריך לפנות לטובים ביותר. ובמילים אחרות – לאנשי חברת רומניה 360 שיש להם ניסיון של יותר מ-20 שנה בארגון טיולים למדינה. אנשי החברה בונים חבילות נופש ברומניה בהתאמה אישית, כך שאתם לא רק נהנים מגמישות מלאה, אלא גם זוכים לשירות אישי ולליווי צמוד.

 

רומניה נופש

ורק כדי לסכם את הדברים –  ברומניה נופש יכול להיות פעיל או סביל, אפשר לכלול בדיל לרומניה טיסה ומלון או לכלול בטיול לרומניה חופשה רומנטית, אבל אם לא הזמנתם את חבילת הנופש שלכם דרך רומניה 360 אתם הולכים לפספס ובגדול.

רק הזמנת חבילת נופש דרך חברה זו מאפשרת ליהנות עד הסוף, למשל טיול לרומניה למשפחות מאורגן מ-א’ עד ת’ כולל הכל. אז בפעם הבאה שאתם חושבים על חופשה בהתאמה אישית – קחו את רומניה בחשבון ועל תשכחו את חברת רומניה 360. כי ברומניה חופשה יכולה להגשים אפילו את החלומות שלא ידעתם שיש לכם.