קיץ רומני – החופשה המושלמת למשפחה! אם כבר החלטתם, שאת חופשת הקיץ שלכם אתם הולכים לבלות באירופה, אבל עדיין לא סגורים איפה בדיוק, אחרי שתראו מה רומניה 360 – המומחים לרומניה מתכננת לכם, קשה לנו להאמין, שתוכלו לסרב.

אז למי כאן שחושב, שקיץ ברומניה מסתכם בממליגה טובה (מאוד), בוקרשט וקצת נופים, כנראה מעולם לא באמת ביקר ברומניה. זה לא שיש לנו משהו נגד ממליגה (להיפך), רק שלרומניה יש עוד כל כך הרבה להציע מעבר לזה – גלו את הטבע המופלא ואטרקציות ייחודיות ומושלמות למשפחות! יצאנו לדרך…

 

בוקרשט 

את חופשת הקיץ שלנו נפתח, קודם כל, בבוקרשט הבירה – הלב הפועם של רומניה –  עיר גדולה ושופעת תיירות מכל העולם. בכל מקום שתדרכו בבוקרשט יש מה לראות. לכן ההמלצה שלנו היא פשוט להיות ספונטניים – נצא לסרוק את הרחוב המרכזי  "Bulevardul Magheru".
מזרקת העיר בוקרשט רומניה 360

 

מביקור בעיר העתיקה ועד סיור בארמון הפרלמנט המפורסם, הפארקים המרהיבים והמסעדות הטובות. אגב, בערב אנחנו ממליצים לכם לשבת במסעדה קטנה בשם "La Pescaria Dorobantilor" המגישה אוכל ים-תיכוני ומגוון רב של דגים. המסעדה ברמה גבוהה, מתאימה למשפחות והמחירים בדיוק כמו בארץ!

כתובת המסעדה: 23 Tudor Stefan, בוקרשט.

 

אל תחמיצו סיור בפארק אונירי (Unirii)

קיץ רומני – החופשה המושלמת למשפחה רומניה 360

פארק אונירי (Unirii), בוקרשט

 

 

ברשוב (Brasov)

אחרי שהתפנקנו קצת בבוקרשט ביום הראשון החלטנו נעלה צפונה ונבקר בעיר ברשוב –  למרות גודלה (כ-250 אלף תושבים), העיר ציורית ומופלאה. ברשוב נוסדה בשנת 1211 והיא סוחבת עמה אוצרות בני מאות שנים והיסטוריה מרתקת מתקופת האצולה הרומנית ומהתקופה בה אוכלסה בידי  הגרמנים הסקסונים, שהעניקו לה את אופייה המיוחד.

 

ביקור חובה! "הכנסייה השחורה" הנחשבת לאחת מהגדולות ביותר במזרח אירופה

 

קיץ רומני – החופשה המושלמת למשפחה רומניה 360

הכנסייה השחורה, ברשוב (Brasov)

 

 

אבל זה בכל זאת קיץ, והילדים רוצים להוציא אנרגיות,
אז עם כל הכבוד להיסטוריה, בואו נעשה קצת כיף!

 

בברשוב מחכה לנו פארק המים הגדול ביותר ברומניה – מגוון אדיר של מגלשות מים לילדים ולמבוגרים, מתחם מיוחד למבוגרים עם ברים ובריכות שחייה! בזמן שהילדים נהנים להם במתקני הפארק, נשב עם קוקטייל ביד מוזיקה, מים ושמש.

 

ימי פעילות: ראשון, שני ושישי
לביקור באתר הפארק

 

קיץ רומני – החופשה המושלמת למשפחה רומניה 360

 

 

שמורת הדובים, זרנשט

אחרי בוקרשט וברשוב, נמשיך צפונה לעבר הקרפטים הרומנים, ליום אתגרי נוסף.

היעד הבא שלנו הוא "שמורת הדובים" (Bear Sanctuary) בזרנשט (Zarnesti), ונצא לסיור ג'יפים לכל המשפחה בן 6 שעות – פשוט לשכור ג'יפ עם מדריך מקומי שיצטרף אלינו לטיול.

 

קיץ רומני – החופשה המושלמת למשפחה רומניה 360

 

 

לרומניה יש כל כך הרבה להציע…
המומחים שלנו מחכים לטלפון שלכם: 077-7350055