אם אתם מחובבי הזמנת טיסה ומלון בוקרשט יכולה להיות מושלמת עבורכם. בהזמנת טיסה רכב ומלון ברומניה אתם לא רק נהנים מטיסות זולות לרומניה, אלא גם מרכבים איכותיים במחירים שפויים וממדינה שכל אחד ימצא בה משהו לאהוב.

למעשה, בהזמנת טיסות לרומניה אתם יכולים להחליט מה מתאים לכם. יש כאלו שבהזמנת טיסה ומלון בוקרשט מספיקה להם ויש כאלו שהיא רק נקודת המוצא. האמת היא שלא משנה מי אתם ואיזה חופשה אתם אוהבים מסיבה אחת – להזמנת חופשות ברומניה יש רק כתובת אחת והיא חברת רומניה 360.

 

טיסה רכב ומלון ברומניה

הזמנת טיסה רכב ומלון באמצעות החברה במסגרת טוס וסע מתאימה כמעט לכולם, למשל אלו שמעוניינים בטיסות זולות לרומניה ותו לא, אלא שמעוניינים בטיסות לרומניה כחלק מטיול עצמאי ואלו שבהזמנת טיסה ומלון בוקרשט היא ההתחלה, האמצע והסוף של הטיול כולו.

לאנשי האופציה האחרונה (אלו שטיסה ומלון בוקרשטי כלשהו סוגרת להם את החופשה) מציעה החברה כמה חבילות לבוקרשט. כל המלונות בחבילות אלו הם ברמת תיירות גבוהה (4 ו-5 כוכבים על בסיס לינה וארוחת בוקר ) וכוללים פינוקים שונים, למשל פארק מים, קזינו, בריכה מקורה, ספא ועוד.

 

טיסות זולות לרומניה

עם זאת, אנחנו בטוחים שכולם ישמחו לדעת שטיסות זולות לרומניה במסגרת החברה כוללות את המטען. טיסות לרומניה מתחילות במחיר הסביר מאוד של 299 אירו לאדם, אבל כשמוסיפים לטיסה רכב ומלון ברומניה החבילה ממש לא מתייקרת. אמנם השכרת רכב במסגרת רומניה 360 תעלה לכם החל מ-40 אירו לאדם, אבל חבילת טוס וסע עולה רק 345 אירו לאדם.

המשמעות היא שחבילות לרומניה מתאימות לכל נפש ולכל כיס. למשל, הזמנת טיסה ומלון בוקרשטי מרכזי כמו רין גרנד תעלה לכם החל מ-490 אירו. לעומת זאת, הזמנת טיסה ומלון בוקרשטי מפואר כמו הילטון תעלה רק 704 אירו לאדם.

 

טיסות לרומניה

למעשה, בחברת רומניה 360 אתם ורק אתם קובעים את פרטי חבילת הנופש שלכם. למשל, אתם מחליטים אם היא תכלול טיסות לרומניה, טיסה רכב ומלון ברומניה או כל שילוב אחר של טיסות זולות לרומניה עם נופש.

המשמעות היא שאלו שאוהבים טיסה ומלון בוקרשט היא מושלמת מכל הבחינות: גם עיר תוססת ואנרגטית, גם מחירים זולים וגם חוויות שאי אפשר למצוא במקומות אחרים. אמנם לחובבי טיסה ומלון בוקרשט נחשבת לבחירה מצוינת, אבל בחברה יש בחירות לא פחות טובות לאלו שמעדיפים אופציות אחרות. ספרו להם מה אתם רוצים ותופתעו לגלות שהכל אפשרי.