לבאים לעיר התיירות הציורית פיואנה ברשוב רומניה נדמית לפעמים ארץ אחרת. לא רק שניתן לרכוש חבילות בברשוב באופן נפרד כי מדובר ביעד תיירותי בפני עצמו, אלא שפויאנה ברשוב היא הדובדבן שבקצפת בהזמנת חבילות נופש לרומניה.

לבאים אל פויאנה ברשוב רומניה נדמית כארץ פלאות כל השנה משתי סיבות: בחורף פועל במקום אתר סקי ובקיץ ניתן להשקיף מפסגתה אל עבר הנוף של הקרפטים. לכן, בבראשוב חבילות נופש זמינות כל השנה, ממש כמו שברומניה חבילות נופש מתאימות לכל העונות ותלויות אך ורק בהעדפות שלכם.

 

בראשוב חבילות

אחת האפשריות הטובות להזמנת בבראשוב חבילות נופש היא ליצור קשר עם חברת רומניה 360. החברה מציעה חבילות בברשוב ל-2 אנשים כולל רכב מסוג שברולט ספארק או אופל קורסה. חבילות החברה לפויאנה ברשוב רומניה נמשכות 7 ימים וכוללות לילה נוסף בבוקרשט.

אמנם ברומניה חבילות נופש רגילות של החברה כוללות שהות בבתי מלון איכותיים (ברמה של 4 ו-5 כוכבים), כך שלמרות שבפויאנה ברשוב רומניה חבילות הנופש כוללות שהות במלון כפרי (ברמה של 3 כוכבים) – האווירה בהן לא פחות טובה ואפילו משפחתית הרבה יותר.

 

חבילות בברשוב

למעשה, בחבילות בברשוב אתם נהנים מכל העולמות: טיסות במגוון תאריכים לפי בחירתכם, רכב שכור לכל השבוע כולל איסוף והחזרה בבוקרשט ואפילו תשלום מראש של המיסים (מיסי נמל ומיסי עיר).

למעשה, בהזמנת חבילות לפויאנה ברשוב רומניה נדרש מכם רק לעשות ביטוח נסיעות. כל השאר מסודר ואתם יכולים להיות בטוחים בדבר אחד – אחרי שהות בבראשוב חבילות נופש כבר לא ייראו אותו הדבר. בהזמנת חבילות לפויאנה ברשוב אתם לא רק תיהנו מכל רגע, אלא תגלו שברומניה חבילות נופש הן ברמה אחרת לגמרי…

 

רומניה חבילות נופש

ברומניה חבילות נופש קלאסיות הן כאלו שכוללות דילים לבוקרשט, טיולים מאורגנים, ספא ומרפא או טיולי יום, אבל  חבילות נופש בפואינה ברשוב רומניה של חברת רומניה 360 משנות את חוקי המשחק. בפויאנה ברשוב רומניה אתם מקבלים מהחברה ליווי צמוד, שירות אישי ונהנים מגמישות מלאה בתכנון הטיול.

המשמעות היא שחבילות בברשוב הן כמו חבילות נופש לרומניה רק משודרגות יותר. בבראשוב חבילות נופש הן מה שאתם בוחרים ולא מה שבחרו עבורכם, כך שהחברה מתאימה את החבילה ללקוח ולא להיפך. אנחנו ממליצים ליצור קשר ולגלות את ההבדל כי אתם הולכים להיות מופתעים ובגדול. חייגו 072-2160060 ותבינו שיש חבילות נופש ויש חבילות של רומניה 360.