פויאנה-בראשוב: המסעדות הכי טובות! למען הסר ספק המומחים שלנו יצאו לבדוק עבורכם וחזרו עם המלצות שאסור לכם לפספס!

בדיוק כמו המושב שאנחנו מקבלים במטוס, ואיכות החדר שלנו במלון, לאוכל שאנחנו אוכלים בחופשה חשיבות מכרעת בכל הקשור לפסק הדין אותו נגזור עליה. החופשה תקום ותיפול על טיב האוכל שנסעד את קיבתנו הבררנית. ידועה במטעמיה המקומיים, רומניה היא ללא ספק ה-מקום לאכול המון אוכל טעים במחירים שיעשו לכם את ברכת המזון; אז במקום להתלבט ולהתברבר, מצאנו עבורכם את המסעדות הכי טובות באזור פויאנה-בראשוב – כי אין תענוג גדול יותר מארוחה נהדרת אחרי יום שלם של סקי בקרפטים!

מסעדת קוליבה היידוצ'ילור (Coliba Haiduclior) – מסעדת ציידים רומנית אסלית – ממוקמת לה בקצה שביל עפר בפאתי העיירה, היא נראית כמעין בקתה מכושפת. המסעדה מזמנת לכם חגיגת בשרים רומנית במסעדה, נגנים העוברים בין השולחנות ועושים שמח, קירות עמוסי פוחלצים של צבאים ודובים וכמובן, מאכלים רומניים כמיטב המסורת, ובקבוק צויקה (יין שזיפים רומני) בשביל האקסטרה פאן!

טווח מחירים: זול
שעות פתיחה: מ-11:00 ועד חצות (סגורה ביום א')
להזמנות: 40-068262137 | info@ColibaHaiducilor.com
אתר המסעדה
איך מגיעים: שביל כורכר היוצא מכיכר אתר הסקי המוביל אל רחבת החנייה של המסעדה.

מסעדת הציידים (Restaurant Vanatorul) – הרחק מההמולה והשאון של העיר, עמוק בין העצים, מזה שלושה עשורים שהמסעדה על 3 חללי האירוח השונים שלה (סלון הצבאים, סלון האיילים וקיני הציד) מאכילה ומבדרת את אורחיה, עם מאכלים רומניים, בשרים על האש ולהקה שלעולם לא מאכזבת. ברגע שתיכנסו אליה האווירה תבלע אתכם ותשכיח מכם את העולם החיצון. כר דשא ירוק ומפנק וניחוחות של פאלינקה (ברנדי שזיפים) מזמינים אתכם להירגע ולאכול וחוזר חלילה.

טווח מחירים: זול
להזמנות: 40-268262354 | office@restaurant-vanatorul.ro
איך מגיעים: הפרטים המלאים במפה

מסעדת Sura Daclior – מסעדה רומנית, כמו שמסעדה רומנית אותנטית צריכה להיות, המגישה בשר, אלא מה, עם התמחות ספציפית בבשר כבש מעושן, שיעשה לכם פלאים בפה. כשנכנסים אל המסעדה, נדמה כמעט כי היא נתקעה כמה עשרות שנים אחורה בזמן והאווירה בהחלט תורמת להנאה, כמיטב המסורת הרומנית.

טווח מחירים: זול
שעות פתיחה: מ-11:00 ועד חצות (סגוהר ביום א')
להזמנות: 40-068262327
אתר המסעדה
איך מגיעים: בשביל זה סידרנו לכם מפה

 

לפרטים נוספים אל תתביישו לשאול את המומחים שלנו: 077-7350055