אחרי חודשים ארוכים של חורף, שלג וקור, אנחנו מתחילים להריח את האביב הרומני. האביב היא ללא ספק העונה שהרומנים הכי אוהבים, ובצדק – הפריחה המתפרצת מכל עבר, בין אם בערים הגדולות או בכפרים שכוחי-אל בקרפטים והתיירות מתעוררת לחיים, כי עם בוא האביב באים לרומניה. 

 

עם בוא האביב באים לרומניה | Romania 360

 

האביב ברומניה הוא ללא ספק תצוגת תכלית של הטבע, וחופשת הפסח וחודשים מרץ עד מאי הם הזמן האידאלי לבקר בה עם כל המשפחה, עם חברים ובזוגות – כולם ימצאו מה לעשות בקרפטים ובבוקרשט, כמובן.

 

 

אז מה כבר יש לעשות בפסח אתם שואלים? נתחיל מחבילות פסח אטרקטיביות לבוקרשט, בה תוכלו לבלות סוף שבוע ארוך במיוחד באחד מהמלונות הטובים ביותר בבירה הרומנית, במזג אוויר מושלם לשוטטות בעיר ולבקר באטרקציות הרבות בעיר – כמו ארמון הפלרמנט, ליהנות משיט קצר בפארק צ'ישמיג'יו (Cișmigiu), לבקר באתנאום הלאומי (Athneum), לשוטט בכיכר האוניברסיטה המפורסמת (Piaţa Universităţii) הכיכר המרכזית של בוקרשט, לסעוד במסעדות הכי טובות במחירים מצחיקים והשופינג הכי משתלם בסביבה.

 

עם בוא האביב באים לרומניה | Romania 360

 

אבל נניח שאתם יותר סופנטנים באופי שלכם, וכל מה שבא לכם זה לארוז מזוודה לשכור רכב ולתכנן כל יום כשאתם מתעוררים בבוקר – להתחיל בבוקרשט ולסיים ברכב בדרך לברשוב (Brasov), למשל – עם חבילות טוס וסע לרומניה המומחים שלנו דואגים לכם לטיסות ולרכב שכור לכל אורך החופשה, ואתם חופשיים לעשות כל העולה על רוחכם. ואם כבר הזכרנו את ברשוב, אם אתם באים עם הילדים (וגם אם לא…), אל תחמיצו (!!!) את פארק החבלים המטורף בברשוב. *מומלץ בחום*

 

עם בוא האביב באים לרומניה | Romania 360

 

אך אם אתם רוצים לחוות את רומניה דרך העיניים של המומחים, ולגלות את המקומות המרהיבים ביותר – חבילת בוקרשט והרים – חופשה בת 7 ימים מלאים, שתיקח אתכם למסע בלתי נשכח מבוקרשט לברשוב, טירת פלש בסינאיה פארק הדובים המדהים בזארנשט (Zarnesti) ועוד. החבילה הכי מומלצת למשפחה עם ילדים – הזדמנות להרפתקה משפחתית חד-פעמית! 

 

עם בוא האביב באים לרומניה | Romania 360
עם בוא האביב באים לרומניה | Romania 360

רוצים לשמוע עוד על האביב ברומניה?
דברו עם המומחים שלנו: 

077-7350055