חושבים על נופש לרומניה אבל מתחבטים בשאלה אם עדיף נופש ברומניה מאורגן או עצמאי? אתם לא צריכים להתלבט יותר. בעזרת חברת רומניה 360 אתם יכולים ליהנות מכל האפשרויות: נופש בבוקרשט רומניה עם דגש אורבני, נופש לרומניה קבוצתי, נופש עצמאי או כל שילוב אחר שעולה על דעתכם.

אמנם בכל נופש ברומניה בוקרשט היא נקודת היציאה והסיום מתוקף היותה נמל התעופה הארצי, אבל אתם ממש לא חייבים להיות בעיר יותר ממה שאתם רוצים. בחברת רומניה 360 תוכלו ליהנות מכל סוג של טיול ברומניה כולל טיולי ג'יפים, טיולים באופנועי שלג, טיולי נשים, טיולי חורף ועוד.

 

נופש בבוקרשט רומניה

אבל אם אתם מעוניינים בנופש בבוקרשט רומניה הבחירה קשה לא פחות. בחברה מציעים לכם דילים לבוקרשט שכוללים שהות במלונות מפנקים ברמה של 4 ו-5 כוכבים. מלונות אלו מתאימים למי שמבחינתו נופש לרומניה מסתכם בעיסוי בספא, בילוי בפארק מים או עשיית רווחים בקזינו.

למעוניינים בסוג כזה של נופש ברומניה בוקרשט היא גן עדן עלי אדמות, אבל חשוב לזכור שהזמנת נופש ברומניה באמצעות חברת רומניה 360 מושפעת רק מההעדפות שלכם. כלומר, אתם יכולים ליהנות מנופש ברומניה מאורגן או עצמאי, לצאת מתחומי עיר הבירה או להישאר בה, לעשות סקי או לנסוע בג'יפים ואלו כמובן רק כמה מהאפשרויות.

 

נופש ברומניה בוקרשט

אמנם בכל נופש ברומניה בוקרשט היא נקודת המוצא, אבל בנופש לרומניה כל האופציות פתוחות לפניכם. נכון שבנופש בבוקרשט רומניה כולה באה לידי ביטוי מוצלח מתוקף היות בוקרשט עיר הבירה, אבל מי שלא ניסה נופש ברומניה מאורגן לא יכיר לעולם את רומניה הכפרית והקסומה.

נופש לרומניה שכולל את הרי הקרפטים ואזורי הכפר הרומניים מאפשר להכיר את רומניה האותנטית – רומניה שכמו קפאה בזמן ומתעוררת לאיטה לאחר שנת יופי ארוכה. ובמילים אחרות: רומניה היא היפיפייה הנרדמת בגרסת המציאות וזו ההזדמנות שלכם להיות הנסיך המקסים.

 

נופש ברומניה מאורגן

למשל, נופש ברומניה מאורגן מאפשר לכם להגיע למקומות פחות מוכרים לקהל הישראלי כמו פויאנה ברשוב, סינאיה ועוד. אמנם בנופש בבוקרשט רומניה המודרנית, התוססת והאנרגטית באה לידי ביטוי אבל מי שמעוניין ברומניה של פעם – כדאי שיזמין בהקדם נופש לרומניה דרך חברת רומניה 360.

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם – בנופש ברומניה בוקרשט לא נשכחת וכל נופש לרומניה כולל גם אותה. המשמעות היא שאתם מכירים את רומניה על כל צדדיה בהתאמה אישית מושלמת אליכם. לא מאמינים? חייגו 072-2160060 וגלו שברומניה המציאות עולה על כל דמיון