אירופה משופעת במקומות נהדרים ובנופים מרהיבים, כאשר כמעט לא משנה לאן תגיעו, עדיין תוכלו למצוא עצמכם באחד מהמקומות הכי יפים ביבשת בפרט ובעולם בכלל. לכן, אירופה הפכה כבר מזמן להיות אחת מהיבשות הבולטות והאהובות ביותר על פני תיירים בכל העולם, אם לא האהובה ביותר.

כפר נופש בהולנד וערים מסוג אחר

הדרך הטובה ביותר ליהנות מאתרים שונים ביבשת היא באמצעות טיול באופן עצמאי. בניגוד לטיול מאורגן בו מכתיבים לכם בדיוק לאן ללכת ומה לעשות, טיול באופן עצמאי יכול לקחת אתכם לא רק למקומות ולאתרים המומלצים, אלה שכולם מכירים, אלא גם לגלות לכם בדרך עוד כמה אתרים קצת פחות מוכרים, אך מרשימים לא פחות. אחד היעדים הללו, יעד אירופי בו בכל הזדמנות תוכלו לגלות עוד אתר מרתק, הוא הולנד. מדובר במדינה בה רוב התיירים מתרכזים בעיר אחת, אמסטרדם הבירה, אך למעשה כמעט לכל מקום אליו תגיעו ברחבי הארץ תוכלו לצבור חוויות מסעירות, להיתקל באנשים מיוחדים ובעיקר להתפעל מנופים מרהיבים. לצד אמסטרדם ניתן למצוא לא מעט כפרי נופש, עיירות ציוריות וערים נהדרות, אשר כל אחת מהן טומנת בחובה הרפתקה אחרת. כך לדוגמא, כפר נופש בהולנד אליו כדאי להגיע הוא כפר הנופש וולנדם, כפר דייגים יפהפה שמציע פעילויות נפלאות לילדים, מקומות לינה נהדרים למבוגרים ונופים יפהפיים לשניהם. גם העיר אלקמר היא אחד ממקומות החובה של כל מי שבוחר לצאת מחוץ לאמסטרדם, כשהאטרקציה המרכזית שם היא שוק הגבינות של אלקמר.

נופים ביער השחור ובילויים בריביירה הצרפתית

כאמור, אירופה מציעה לכל תייר עוד שפע של מקומות לטייל בהם באופן עצמאי לצד הולנד, בין אם באופן רגלי ובין אם באמצעות רכב שכור. אם כפר נופש בהולנד גרם לכם להתאהב בקונספט, סביר להניח שהצימרים הנהדרים של היער השחור יעבירו לכם עוד חופשה בנעימים, כאשר לצד רמה גבוהה של מקום לינה, כל מבקר במקום יוכל להתעורר אל מול אחד מהנופים היפים בעולם, הנוף של היער השחור. אם אתם מחפשים דווקא אחר ערים אחרות שאינן מרכזיות כמו אמסטרדם אלא הרבה יותר דומות לאלקמר, איטליה וצרפת יהיו המדינות שיענו לכם על דרישה זאת. לצד רומא, מילאנו ופירנצה איטליה מאפשרת גם ביקור בכמה ערים נוצצות הרבה פחות דוגמת ברשיה או ורונה, שם הנופים הם עוצרי נשימה והמסעדות המקומיות שומרות על הרמה הגבוהה של שאר הערים במדינה. גם צרפת היא הרבה יותר מרק פריז, כאשר אחד המקומות האטרקטיביים ביותר שלה היא העיר ניס, ובכלל ניתן לציין לטובה את אזור הריביירה הצרפתית שאולי יהיה קצת יקר, אך ללא ספק יהווה מקום נהדר לבילויים.