כל מה שלא ידעתם על סקי למתחילים ובזול. עונת הסקי בשיאה ואתרי הסקי מלאים בגולשים מתחילים, חובבים ומקצוענים כאחד. כולם רוצים לתפוס פיסה מהמורדות הלבנים. אבל… ויש אבל גדול – מאיטליה לצרפת ואוסטריה ועד לאספן שבקולורדו, ארה”ב, לא חייבים לרוץ ולהזמין חבילות נופש לאתרים היוקרתיים, רק בגלל השם שלהם. 

 

כל מה שלא ידעתם על סקי למתחילים ובזול | Romania 360

 

נכון, אתם תבואו ותטענו שיש לנו אינטרס ברור לקדם את רומניה, וזה נכון, אך אם אתם נמנים על הגולשים המתחילים והחובבים, או שהסקי הוא עוד נדבך בחופשת השלג המפנקת שלכם, רומניה בכלל ואתר הסקי המפורסם ביותר שלה, בפויאנה ברשוב (Poiana Brasov) הוא המקום בשבילכם.


 

חופשת הסקי שלכם צריכה להיות נכונה ומשתלמת עבורכם. נשמע הגיוני ופשוט, לא? אז מסתבר שהמצב הזה רחוק מאוד מהמציאות, במיוחד אם אתם גולשים מתחילים או חובבים – המיתוג והשמות של האתרים הגדולים והמפורסמים מושך אליו גולשים מכל רחבי העולם, רק כדי לגלות שאתם חולקים מסלול עם גולשים מקצועיים, בהנחה ודרגת הקושי שלו מתאימה לכם. הוסיפו על כך עלויות מטורפות, וחופשת הסקי שלכם תתחיל וככל הנראה תסתיים עם תחושת החמצה.

מזל שאנחנו כאן כדי לספר לכם כל מה שלא ידעתם על סקי למתחילים ובזול! 

כל מה שלא ידעתם על סקי למתחילים ובזול | Romania 360

 

 

אתר פויאנה ברשוב 

כשזה מגיע לחופשות סקי, רומניה נמצאת בנסיקה מטורפת בשנים האחרונות. יותר ויותר ישראלים וגולשים מהעולם כולו מגלים את אתר הסקי הוותיק, הממוקם מעל ל-60 שנה כ-13 קילומטרים בלבד, מהעיר ברשוב, היושב לו בגובה של 1,783 מטרים מעל פני הים.

 

לאחר שיפוץ אינטנסיבי בשנים האחרונות בעלות של עשות מיליוני אירו, האתר עבר מתיחת פנים משמעותית ונחוצה, וכיום מדובר באתר האידאלי, כאמור, לגולשים ברמה מתחילה ובינונית, עם 24 קילומטרים של מסלולים בדרגות קושי משתנות – כחול, אדום ושחור.

סקי ברומניה רומניה 360

 

 

כמה זה עולה לנו?

כפי שציינו, חופשת סקי יכולה להיות עסק יקר. מאוד יקר. סביב האתר המרכזי והטוב ביותר ברומניה, אתר הסקי בפויאנה ברשוב, היצע רב של מלונות ובתי הארחה משתלמים במיוחד, וחלקם אף מציעים, מעבר לאירוח מפנק, גם חוויה רומנית אותנטית.

כל מה שלא ידעתם על סקי למתחילים ובזול | Romania 360

 

היתרון הגדול ביותר שיש למומחים שלנו, שחורשים כל פינה ברומניה 24/7, הוא ההיכרות העמוקה עם המדינה, הקשרים והיכולת לזהות את הדילים הכי משתלמים ולתרגם אותם לחבילות סקי ברומניה, התפורות בדיוק למידות ולצרכים שלכם. החבילות של רומניה 360 – המומחים לרומניה מספקות לכם את כל מה שאתם רק צריכים, ועוד כמה אקסטרות שלא חשבתם עליהן בכלל – בתי המלון, העברות משדה התעופה, הדרכות סקי בליווי מדריך מקצועי ומוסמך, הנחות לילדים, ציוד סקי מושכר ואפילו סקי פס!!!

 

כלומר, מהרגע שאתם נוחתים, אנחנו כבר דואגים לכל החופשה שלכם – אתם רק צריכים לעלות על המטוס לרומניה ולדאוג ולהגיע לטיסה חזרה בזמן :)

 

עכשיו, שיש לכם בידיים יותר אינפורמציה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לקבל החלטה. כדי לעזור לכם עם זה, אנחנו מזמינים אתכם לגלות את חבילות הסקי שלנו ולהתמכר!

 

לחבילות הסקי לחצו כאן