אם אתם חושבים שטיולי קבוצות ברומניה שונים במהותם מטיולי משפחות לרומניה – אתם צפויים להיות מופתעים ובגדול. כשחושבים על טיולי קבוצות ברומניה כעל חוויה מגבשת בהתאמה אישית – הם לא שונים בהרבה מטיול משפחתי לרומניה.

ממש כמו טיול משפחות מאורגן לרומניה גם טיול קבוצתי למדינה יכול לכלול ספורט חורף, אוכל כשר, פעילויות אתגר, טיול שורשים או כל דבר אחר שעולה על דעתכם.

עם זאת, כדי להפוך את הטיול הקבוצתי לחוויה אמיתית יש להזמין אותו דרך המומחים לרומניה – אנשי חברת רומניה 360 שרואים בכל קבוצה חלק ממשפחה אחת גדולה. אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא ולגלות טיולים קבוצתיים לרומניה ברמה שטרם הכרתם.

 

טיולי משפחות לרומניה

בטיול משפחות לרומניה ממש כמו בטיולי קבוצות ברומניה דרך החברה אתם קובעים את הכללים, כלומר אתם מחליטים באיזה מלון תלונו, באיזה מקומות תבקרו ואפילו כמה זה ייארך הטיול.

בטיול משפחות מאורגן לרומניה למשל אתם יכולים לבחור בין טיולים של יום אחד, טיולים של 2-5 ימים, טיולים שנמשכים 6-8 ימים ואפילו אופציה של טיול משפחתי לרומניה שנמשך 9 ימים ויותר. הכל תלוי בכם.

גם בטיולי קבוצות ברומניה אתם אלו שמחליטים ותפקידם של אנשי חברת רומניה 360 פשוט– לספק את כל מבוקשכם ולהגשים את החלומות שלכם.

 

טיול משפחות מאורגן לרומניה

בטיול משפחות מאורגן לרומניה תוכלו לשלב חופשה עירונית, טיולים יומיים, טיולים עצמאיים וליהנות ממגוון של פעילויות , למשל לנסוע באופנועי שלג או בג'יפים.

המשמעות היא שטיולי משפחות לרומניה או טיול משפחתי לרומניה (עצמאי או מאורגן) זהים לחלוטין לטיולי קבוצות ברומניה.

ומה אתם צריכים לעשות ליהנות מכל הטוב של טיולי קבוצות לרומניה? להתארגן על קבוצה ולפנות לאנשי רומניה 360. כל השאר כבר יסודר ובהצלחה ולכם יישאר רק להתמסר לחוויה. וצפויה לכם חוויה כי ברומניה יש משהו לכל אחד אז כדאי שתהיו מוכנים להפתעות.

 

טיול משפחתי לרומניה

במידה ותזמינו את הטיול הבא שלכם לרומניה באמצעות חברת רומניה 360 – אין סיכוי שתשכחו אותו או שמישהו חלילה לא ימצא את שחיפש.

למעשה, לטיול משפחתי לרומניה במסגרת עצמאית או מאורגנת (טיול משפחות מאורגן לרומניה) ולטיולי קבוצות ברומניה נדרש מכם דבר אחד – לארוז מזוודה ולהודיע בעבודה שיצאתם לחופשה.

לסיכום – טיולי משפחות לרומניה וטיולי קבוצות לרומניה מזמינים אך ורק דרך חברת רומניה 360. כל אפשרות אחרת לא באה בחשבון כי אנשי החברה הם ה-מומחים לרומניה, מה שמבטיח שמהטיול הזה לא תרצו לחזור. להזמנות חייגו 072-2160060 וגלו את ההבדל.