טיולי יום מבוקרשט

אם אתם קופצים לבוקרשט ליותר מוויקנד קצר, כדאי לכם לקחת טיולי יום מבוקרשט אל אחד מהיעדים במרחק של כמה שעות או אפילו 10 דקות קצרות, ולבלות את היום מחוץ לעיר ולגלות את הטבע הפראי והפינוקים שיש לרומניה להציע מחוץ לעיר. טיולי יום מבוקרשט עושים עם מומחים!

טיולי יום מבוקרשט | Romania 360

 

טיול יומי להרי הקרפטים

טיול יומי בלתי נשכח מבוקרשט לסינייה, לבראן ולברשוב!
מתחילים את היום מוקדם בבוקר ויוצאים לכיוון סינייה (Sinaia), בדרך רכס הקרפטים האימתני ייגלה לקראתנו עם הנוף המרהיב שילווה אותנו עד לעיירה הציורית. נעשה מנוחת צהריים קלה ונבקר בארמון פלש (Peles) – שהיה בית הקיץ של המלוכה הרומנית – מהיפים ביותר בכל אירופה! משם ממשיכים אל עבר העיירה בראן (Bran) המפורסמת בעיקר בשל טירת בראן, המוכרת יותר בשם – “טירת הרוזן דרקולה”. לאחר סיור מצמרר בטירה נמשיך אל ברשוב (Brasov) ונסייר בעיר העתיקה. בערב כבר נחזור למלון העירוני שלנו בבוקרשט.

טיולי יום מבוקרשט | Romania 360

 

טיולי יום מבוקרשט | Romania 360

 

טיול יומי לטרמה ספא

אם אתם יותר במוד פינוק והירגעות לא צריך להתרחק מדי מבוקרשט. רק כ-10 דקות נסיעה מחוץ לעיר מחכה לכם הספא המפנק ביותר שאתם רק יכולים להעלות על הדעת. הספא מחולק לשלושה אזורים מרכזיים של בידור, ספא ומרגוע, המתחם כולו נבנה עם מים תרמיים הממלאים לא פחות מ-8 בריכות מחוממות בטמפרטורה קבועה של 33 מעלות צלזיוס. כ-30,000 מ”ר של בריכות מחוממות וצמחייה עשירה – עם מעל ל-800 זנים שונים של צמחים, פרחים ועצים הנטועים מחוץ למרחצאות ובעיקר בפנים. הגן החיצוני וכן הגן הפנימי הם הגנים הגדולים ביותר ברומניה כולה.

טיולי יום מבוקרשט | Romania 360

 

טיולי יום מבוקרשט | Romania 360

 

טיול ג’יפים יומי

אם אתם מתעוררים עם קיק לאדרנלין גם במהלך החופשה שלכם, המומחים שלנו כבר התכוננו לזה עם יום שלם של קריעת שטח וכביש – דרך ערבות עמק פרחובה (Prahova), נטפס על הרי הבוצ’גי (Bucegi) ונגיע עד לסינאיה (Sinaia). שם נמשיך בנסיעה אל עבר אגם בולבוצ’י (Bolboci), ונחנה לארוחת צהריים. שבעים ומרוצים נמשיך בנסיעה על רכס ההרים ונבקר במערת יאלומיציוארה (Ialomicioara) ונעשה פרסה חזרה לסינאיה. תחנה אחרונה לפני החזרה לבוקרשט תהיה בארמון פלש (Peles) – אחת הטירות המרהיבות ביותר באירופה כולה.

טיולי יום מבוקרשט | Romania 360

 

טיולי יום מבוקרשט | Romania 360

 

תכנון מקדים הוא המפתח לטיולי יום מוצלחים ויעילים בעת חופשה בבוקרשט. חשוב לצאת ולראות את הטבע הפראי שמסתתר ממש מחוץ לעיר, לנשום אוויר נקי ולהירגע. כדי שזה יקרה בוודאות, חשוב לפני כן לתכנן את הטיול שלכם עם חברה מסודרת שתדאג לכם למדריכים, רכבים וכרטיסים ואתם רק צריכים להיכנס לרכב וליהנות מהנסיעה.


 

דברו עם המומחים שלנו –
יש הרבה מה לראות!
***
077-7350055

1 תגובות על “טיולי יום מבוקרשט”

    טיול יום מהנה ביותר, חברה מאוד מקצועית, המדריך היה מקסים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מעוניין בפרטים נוספים ?

* שדה חובה למילוי
WhatsApp chat
דילוג לתוכן