חממו את המנועים, כי אתם יוצאים לחופשת אופנועי שלג ברומניה! 

 

דמיינו לרגע שאתם בפתחו של יער לבן, מוקפים עצים לבנים גדולים ואתם נותנים גז ומתחילים לצלוח את היער. כך יכולה להיראות חופשת אופנועי שלג ברומניה אם רק תעזו!

 

חופשת אופנועי שלג ברומניה | רומניה 360

 

הרי כל מה שאנחנו רוצים זה להגיע לבקתה המפנקת שלנו, לפרוק את התיקים ולצאת אל המרחבים הלבנים, וכדי שזה יתאפשר המומחים של רומניה 360, דואגים לכל הפרטים הגדולים והקטנים… אנחנו מדברים על ארבעה ימים ושלושה לילות של שלג ואדרנלין, שמתחילים כבר בשדה התעופה, שם יחכה לנו הנהג/מדריך המקומי הצמוד שלנו לטיול!

 

זה לא יהיה טיול שלג, בלי שהייה מפנקת באורחן מקומי על בסיס פנסיון מלא, ולינה בבקתת שלג אותנטית בהרים (שגם זה מחכה לנו). כדי שנשרוד את הקור ברכיבות ובמהלך יום השלג המטורף בקרפטים שמצפים לנו, נקבל גם חליפות חורף, שישמרו עלינו טוב-טוב.

 

עכשיו שאנחנו כבר מרגישים קצת יותר מוכנים, הגיע הזמן שנגלה מה מצפה לנו…


 

היום ה-1

בשדה התעופה אוטופני יחכה לנו הנהג/מדריך שלנו לטיול, ונצא אל עבר הרי פיאטרה קראיולוי (Piatra Craiului), ונשהה באורחן הסקי ‘פופאשול קראיולוי’ (Popasul Craiului). על המסלול נחלוף על פני כפרים עתיקים בשולי  הדרך, וגם נעבור ליד פלוישטי (Ploiesti) – נקודת מעבר לעמק פראחובה (Prahova).

נגיע לסינייה (Sinaia) – “הפנינה של הקרפטים” – עיירה עתיקה המפורסמת בשל אתר הנופש על ההר שלה; נבקר גם ב”טירת פלש” (Peles Castelul), הנחשבת לאחת מהטירות היפות ביותר באירופה, ושימשה כבית הקיץ של משפחת המלוכה הרומנית האחרונה.

טירת פלש | חופשת אופנועי שלג ברומניה | רומניה 360


היום ה-2

נסעד את קיבותינו עם ארוחת בוקר טובה, והרפתקאות אופנועי השלג יוצאות לדרך!

נפגוש את מפלצות השלג האישיות שלנו, והמדריכים המנוסים ילמדו אותנו מהלכים ותרגילים, כמו “צלחות” ובלימות. כשנהיה מוכנים, נצא לחקור את היערות ואת שמורת הטבע של פיאטרה קראיולוי. המרחבים הקפואים הם הזדמנות מצוינת לנהג שלג מתחיל.

חופשת אופנועי שלג ברומניה | רומניה 360

כל אחד יכול ליהנות מרכיבה רגועה, או רכיבה כמו מקצוענים. בצהריים, נחזור לאורחן לארוחה חמה וטעימה ומיד לאחר ההפסקה, נמשיך בתוכנית עם עוד רכיבה של 3 שעות!!!


היום ה-3 

האקשן מעלה הילוך! על בסיס הביצועים אתמול, יחליט מדריך הרכיבה, אם אנחנו מוכנים למסלול קשה יותר – כי היום נטפס את הרי קראיולוי – מצפים לנו כמה רגעי אקסטרים ברכיבה בשלג!

אל חשש, יש עוד הרבה מסלולים קשים פחות, החוצים את היער והעמקים הקפואים.

בצהריים נהנה מארוחה מוכנה בקופסה, ולפנות ערב נתכונן לארוחת ערב מיוחדת!

חופשת אופנועי שלג ברומניה | רומניה 360


היום ה-4 

יום אחרון! נצא לכיוון בראן (Bran) לבקר בטירה הנושאת את שם העיירה – “טירת דרקולה”; יעד חשוב, מפני שישבה על הגבול והדרך הראשית בין טראנסילבניה ל-וולאכיה. נסתובב גם להסתובב בשוק המקומי, זמן מעולה לקניות, לגלות וליהנות מהתוצרת המקומית (גבינה, דבש, ריבות ועוד).

ו… נמשיך אל היעד הבא והאחרון שלנו – שדה התעופה אוטופני, לקראת טיסתנו חזרה לישראל!

האטרקציות הסודיות של רומניה | רומניה 360


סך הכול חוויה מטורפת ובלתי נשכחת בת 4 ימים על טהרת האדרנלין.

ככה נראית חופשת אופנועי שלג ברומניה עם המומחים לרומניה.

אתם עוד חושבים? תנו גז >