יותר ויותר גולשים ישראלים מתחילים לגלות את אתר הסקי של סינאיה – עם 20 קילומטרים של מדרונות לגלישה וסנואובורדינג, 9 רכבלים שייקחו אתכם ממסלול למסלול ופאן בשלג כמו שלא ידעתם 

 

אתר הסקי של סינאיה | Romania 360

 

‘פנינת הקרפטים’, זהו שמה השני של סינאיה (Sinaia) רק שעתיים נסיעה מבוקרשט הבירה, שהפכה לאטרקציה כאשר המלך קרול הקים בשנת 1870 את בית הקיץ שלו ושל משפחת המלוכה הרומנית במה שידועה עד היום כטירת פלש (Peles).

 

אתר הסקי של סינאיה | Romania 360

 

אבל עם כל הכבוד לטירה המרשימה ולבית הקיץ של משפחת המלוכה, סינאיה מושכת תיירים רבים גם בחודשים החורף הלבנים, וממלאים את בתי המלון הרבים בעיירה עד לתפוסה מלאה. אתר הסקי של סינאיה מכין למבקרים חופשת סקי מלאה באדרנלין של רומנטיקה, אקסטרים ופאן לכל המשפחה – זה תלוי בכם. כשמזג האוויר טוב, אתר הסקי של סינאיה מלא בשלג רך ומושלם לגלישה, כמעט ואין תורים לרכבל. הגובה של האתר הוא אחד מהיתרונות הגדולים שלו, מפני שגם בעונות דלות בשלג, שם תמיד תמצאו שלג בשפע.

 

אתר הסקי של סינאיה | Romania 360

 

מידע שימושי על האתר

כחול: 3.4 ק”מ
אדום: 11.7 ק”מ
שחור: 4.9 ק”מ
⛷ 9 רכבלים ברחבי האתר
⛷ גבהים של מסלולים: 1,000 מ’ / 1,030 מ’ / 2,030 מ’
⛷ 6 ק”מ צניחה אנכית – הארוכה ביותר ברומניה
⛷ כרטיסים: מבוגר 31 € | ילד 21 €
⛷ שעות פתיחה: 9:30-16:30

 

אתר הסקי של סינאיה | Romania 360

 

בזמן השהות שלכם בסינאיה, אל תחמיצו את ההזדמנות לעצור בנקודת התצפית Cota 1,400 המרהיבה – ביום עם ראות טובה זה המקום המושלם לפיקניק צהריים קליל המשקיף לעמק המושלג. אם נחזור רגע לענייני הסקי, גם אם אתם לפני ההתנסות הראשונה שלכם על המדרון, או באים עם ילדים, אתם יכולים להיות רגועים – המסלולים מחולקים לדרגות קושי משתנות, מה שמשאיר לכם המון מקום להתנסות קלילה ובטוחה יותר על המסלולים הקלים יותר (הכחולים).

 

אתר הסקי של סינאיה | Romania 360

 

בין סשן גלישה אחד לשני צריך לשים את הראש בפינה מפנקת, נוחה וחמה. בתי המלון הרבים הסובבים את האתר בהחלט נותנים את המענה הדרוש, עם טיפולי ספא, סאונות ועיסויים, ברים ומסעדות מעולים וחדרים מאובזרים לחלוטין. מה עושים לגבי ציוד וסקי פס? ארוחת בוקר? רכב צמוד? בשביל זה אתם כבר צריכים לדבר עם המומחים שלנו. גלישה נעימה.

 


 

המומחים שלנו מחכים לכם בפנים 

חופשות סקי וחורף בסינאיה